Turyści przybywający w polskie góry na wypoczynek mają możliwość wynajmu regionalnego domku o nazwie Baciar. Apartament wchodzi w skład sześciu domków wypoczynkowych do wynajęcia stojących w zabudowie szeregowej tuż przy znanej Karczmie Sywor. Właśnie od karczmy będącej bardzo dużą atrakcją Kościeliska, gdzie przyjeżdżają na wyjątkowe posiłki turyści odwiedzający Tatry i Zakopane, wzięły nazwę zlokalizowane tutaj domki całoroczne. Możliwość ich wynajęcia jest dużą atrakcją dla osób szukających noclegów w górach w wyjątkowej lokalizacji. W tym miejscu można poczuć prawdziwą naturę i bliskość przyrody korzystając w unikalnej bazy noclegowej w malowniczej miejscowości Kościelisko pod Zakopanem.
Domek do wynajęcia Baciar wykonany jest w stylu regionalnym. Góralskiego charakteru nadaje mu jego podstawa z bal nazywanych też płazami. Składa się z dwóch części: parteru i piętra. Domek Baciar przeznaczony jest do rezerwacji noclegów dla 4 do 6 osób jednocześnie. Apartament podzielony jest wg rozkładu miejsc noclegowych 2+2+2.
Zobacz także domki z kominkami
NA PARTERZE znajduje się otwarty salon z 2-osobowym narożnikiem, stolikiem kawowym biokominkiem wygodny i doskonale wyposazony aneks kuchenny i łazienka (kabina prysznicowa, ubikacja, umywalka).
Ponadto w salonie znajdą Państwo piękny, oryginalny kacik jadalniany z wysokimi hokerami
PIĘTRO to dwie sypialnie dwuosobowe, urządzone ze smakiem. Sypialnie nieduże ale intymne.
Nowy domek to domek o wysokim standardzie , jasny przeszklony z widokiem na las i staw z pstrągami
W cenie domku
- Pościel
- Ogrzewanie wraz z dostępem do ciepłej wody
- Parking
Miło nam będzie gościć Państwa w domku przeznaczonym do wynajęcia Baciar, miejscu odpowiednim zarówno na wakacje letnie jak i zimowe. Domek zlokalizowany w górach w Kościelisku obok Zakopanego zapewni dużo atrakcji. Rezerwacja noclegów możliwa poprzez telefon oraz e-mail.
*Ciekawostka : Nazwa domku Baciar – wg. słownika gwary podhalańskiej Baciar - łobuz, ulicznik, spryciarz, ziółko; batiar; baciarz